Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ fiber optic slip ring ] αγώνας 100 προϊόντα.
Δακτύλιος ολίσθησης 24 κυκλωμάτων 240V 2A με χρυσή επαφή για ρομποτικό βραχίονα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 24 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 240 VAC/DC |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2 amps ανά κύκλωμα |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0 ~ 300rpm |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Βαθμός προστασίας: | IP40 |
Δακτύλιος ολίσθησης κάψουλας 8 κυκλωμάτων 1A 240VAC/DC πολύτιμου μετάλλου
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1A ανά καλώδιο |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
JINPAT Pancake Slip Ring με 10 κυκλώματα 5A ανά κυκλώμα και 220VDC/AC τάση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κυκλώματα: | 10 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 5A ανά κύκλωμα |
| Εκτίμηση τάσης: | 220 VDC/AC ή υψηλότερο |
JINPAT 6-πολικός δαχτυλίδι υδραργύρου 1000RPM με 6 κανάλια για σταθερή ισχύ και μεταφορά σήματος
| Αριθμός πόλων: | 6 |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα: | 1000 σ.α.λ. |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30℃~ +60℃ |
JINPAT Ενσωματωμένος δακτύλιος ολίσθησης Ηλεκτρικός + USB+HDMI+Ethernet
| Ελαφριά δύναμη: | 23dBm |
|---|---|
| Μέσος τύπος: | Αέρας |
| Τατάλ: | 36 CKT |
5 κυκλώματα Πάνκεϊκ Σλίπ Ρινγκ με περιστροφή 360° και 24VAC/DC τάση για αξιόπιστη ηλεκτρική μετάδοση
| Κυκλώματα: | 5 κυκλώματα |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης: | 24VAC/DC |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1Α ανά κύκλωμα |
Αντι-σβήσιμο μέσω τρύπας περιστροφικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος Διαφορετική δομή
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5A ανά καλώδιο |
| Τετάρτη: | 380V |
2A ανά δαχτυλίδι γλιστρίσματος καλωδίου 24 κυκλωμάτων με 100 στροφές ανά λεπτό
| Ειδικότητα: | συμπαγής διάτρηση |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 24 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
Μέσα από το διάτρητο ηλεκτρικό δαχτυλίδι ολίσθησης 60mm 300 rpm
| Εσωτερική διάμετρος: | Φ60mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300rp |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |

