Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ ip40 capsule slip ring ] αγώνας 26 προϊόντα.
Εξοπλισμός αυτοματισμού IP40 Μικρό δαχτυλίδι ολίσθησης 10 κυκλώματα 1A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 10 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμα μέταλλα |
Πολλαπλές κυκλώσεις Δαχτυλίδια γλιστρικών κάψουλας LPMS-08A
| Αξιολόγηση: | 48V AC/DC |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | ≤60%RH |
| Επίπεδο προστασίας: | Διάκριση IP40 |
Επικεφαλής πίνακας:
| Προαιρετικό: | Ταχύτητα περιστροφής |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός - χρυσός |
| Τυπική εφαρμογή: | Περιστροφικός πίνακας |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2α ανά κύκλωμα ή υψηλότερο |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-300rpm |
| Ηλεκτρικός θόρυβος: | Min1moΩ |
3 Σύνδεσμος 10A Δαχτυλίδι ολίσθησης κάψουλας LPC-03P
| Χαρακτηριστικά: | Πολύ χαμηλή αντίσταση επαφών |
|---|---|
| Τυπική εφαρμογή: | Περιστροφικός πίνακας |
| Προαιρετικό: | Ταχύτητα περιστροφής |
Ρομποτικό 6 κυκλώματα Καψούλα Ηλεκτρικό δαχτυλίδι με χρυσό σε χρυσό επαφή
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 κυκλώματα |
|---|---|
| Διάμετρος τρυπών: | 1.5~7.0mm |
| Μήκος καψών: | 31 χιλ. |
Υπερ-μικροσκοπικό ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίας IP40 LPMS-04C-03
| Ζωή: | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Κυκλώματα: | 3 κυκλώματα*1A |
| Κατηγορία προστασίας: | Διάκριση IP40 |
Μικρό δαχτυλίδι γλιστρίσματος 300 στροφές ανά λεπτό 8 κυκλώματα 2A με φλάντσα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2 amps ανά κύκλωμα |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0 ~ 300rpm |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Βαθμός προστασίας: | IP40 |

