Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ ip40 capsule slip ring ] αγώνας 26 προϊόντα.
300RPM μικροσκοπικό δαχτυλίδι ολίσθησης καψών 6 κύκλωμα 2A IP40, ενσωματωμένο σχέδιο δομών
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300rpm |
|---|---|
| Σύνολο Ciruits: | 6CKT |
| Κατηγορία προστασίας: | Διάκριση IP40 |
Μικρά δαχτυλίδια ολίσθησης κάψουλας 6 κύκλωμα 2A IP40 300RPM Χρυσό προς Χρυσό
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300rpm |
|---|---|
| Σύνολο Ciruits: | 6CKT |
| Κατηγορία προστασίας: | Διάκριση IP40 |
Μίνι κάψουλες Slip Rings 6 κύκλωμα 2A IP40 300 RPM
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300rpm |
|---|---|
| Σύνολο Ciruits: | 6CKT |
| Κατηγορία προστασίας: | Διάκριση IP40 |
Δαχτυλίδι διατριβής κάψουλας IP40 12 κυκλώματα 2A με φλάντσα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τάξη IP: | Διάκριση IP40 |
| Εσωτερική διάμετρος: | ∅1.5~∅7 |
Καψούλα Δαχτυλίδι 12 κυκλώματα 2A 300 Rpm LPC-12A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Υψηλό δαχτυλίδι ολίσθησης καψών καθορισμού που διαβιβάζει την παν κλίση καμερών HDMI
| Βαθμός προστασίας: | IP40 |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0~100rpm |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Ηλεκτρικός δακτύλιος γλιστρίσματος κάψουλας 3 κυκλώματος 15A
| Π.Ε.: | Διάκριση IP40 |
|---|---|
| Ηλεκτρικός θόρυβος: | 1mΩMin |
| Εσωτερικός διαμετρητής: | ∅6.4 |
30 κυκλώματα κάψουλα δαχτυλίδι 2A Χρυσές επαφές 300 RPM
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Total Circuits: | 30 |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2 amps ανά κύκλωμα |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι χαλάρωσης κάψουλας 250 rpm IP40 6Συστήματα 2A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 24 CKT |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0-250 σ.α.λ |
| Voitage εκτίμησης: | 240V AC/DC |
JINPAT LPC Capsule Slip Ring 240VAC Gold Contact 300rpm
| Τάση αξιολόγησης: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0 ~ 300rpm |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |

