Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ ip40 coaxial rotary joint ] αγώνας 12 προϊόντα.
4.5GHz RF Coaxial Rotary Joint Single Channel Slip Rings σε συμπαγές σήμα Slip Rings
| Ονομασία: | Ομοαξονική περιστροφική ένωση |
|---|---|
| Διάδρομοι: | Μονό |
| Ειδικότητα: | Ελαφρύ βάρος |
Ραδιοφωνική ομοαξική περιστροφική κοινή διπλής οδού δαχτυλίδια ολίσθησης IP40 με συμπαγή σήμα δαχτυλίδια ολίσθησης Ταχύτητες έως 50rpm
| Ταχύτητα περιστροφής, Μαξ.: | 50 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι.: | Διάκριση IP40 |
| Ο χρόνος της ζωής, Min.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
Διατάξεων περιστροφής ομοαξονικού καναλιού 2 καναλιών 50Ω/75Ω για CCTV Pan Tilt
| Συγκεκριμένη σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -40°C ~ +80°C |
2-κανάλι ομοαξονική περιστροφική ένωση δαχτυλιδιών ολίσθησης που λειτουργούν ομαλά και αξιοπιστία
| Συγκεκριμένη σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~ +80℃ |
Περιστροφικές ενώσεις lphf-01K υψηλής συχνότητας δαχτυλιδιών ολίσθησης IP40 JINPAT οπτικές
| Περιοχή συχνοτήτων: | Ρεύμα-30MHz |
|---|---|
| VSWR, Μέγ: | 1.2 |
| Ονομασία: | οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης |
Περιστροφικές ενώσεις 23dBm IP40 50mm οπτικών ινών χρυσός στο χρυσό οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης 2000rpm
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
|---|---|
| υλικά κατοικίας: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 2000rpm μέγιστο. |
30MHz υπερβολική μακράς διαρκείας συντήρηση ενώσεων οπτικών ινών περιστροφική ελεύθερη
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, μέγιστο.: | 100rpm |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Ρεύμα-30MHz |
| VSWR, Μέγ: | 1.2 |
Υβριδικό δαχτυλίδι οπτικών ινών
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | <0.5dB |
| Στρογγυλοποίηση απώλειας εισαγωγής: | <2dB |
IP40 δαχτυλίδι ολίσθησης υψηλής συχνότητας 30rpm για τον εξοπλισμό/τα ρομπότ φωτισμού έκτακτης ανάγκης
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, μέγιστο.: | 30rpm |
|---|---|
| Χρόνος ζωής, λ.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Απομόνωση, λ.: | 50dB |
1 κανάλι HF Rotary Slip Ring 1500W 18 GHz
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18GHz |
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500W |

