Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ super mini slip ring ] αγώνας 25 προϊόντα.
Μικροειδής σύνδεσμος δακτυλίδι 44 κυκλώματα LPMS-44S
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 44 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A |
5 κυκλώματα Ηλεκτρικό περιστρεφόμενο δαχτυλίδι γλιστρίας LPMS-05D
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 5 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A |
| Τετάρτη: | 48 VAC/DC |
5 κυκλώματα Δαχτυλίδι υποσύνδεσης κάψουλας LPMS-05D
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 5 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A |
Κεφάλαιο 12 Σύνδεσμος 2A Χρυσός Σύνδεσμος 240VAC
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Υλικό ηλεκτροπληξίας: | Χρυσός στο χρυσό |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300 περιστροφές/λεπτό |
Super Mini Capsule Slip Ring 6 κυκλώματα 48VAC Volatge με χαμηλό ηλεκτρικό θόρυβο
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Έξοχο μίνι δαχτυλίδι ολίσθησης καψών πολύτιμων μετάλλων 240V για το τηγάνι/τη κάμερα κλίσης
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A ανά καλώδιο |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι ολίσθησης καψών 4Circuits με το χρυσό στη χρυσή επαφή
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
Υπερ μικροσκοπική κάψουλα με δαχτυλίδι 8 κύκλου
| Εφαρμογή: | HD κάμερα |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-300 περιστροφή/λεπτό |
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
Εναλλακτικός δακτυλικός διακόπτης 8 κυκλωμάτων με φλάντσα χρυσού
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1Α |
Στρίψιμο δαχτυλίδι Ηλεκτρικός σύνδεσμος 6 κυκλώματα
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-300 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |

