Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ super mini slip ring ] αγώνας 25 προϊόντα.
Super Mini Slip Ring USB2.0 σήμα 10 κυκλώματα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 10 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Υπερ Μίνι Δαχτυλίδι USB3.0 Σήμα με IP40 υψηλό επίπεδο προστασίας
| Σχήμα: | Δαχτυλίδια ολίσθησης USB |
|---|---|
| σήμα: | USB3.0 |
| Τετάρτη: | 32V AC/DC |
Super Mini Slip Ring 8 κυκλώματα 0-300 RPM
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-300 περιστροφή/λεπτό |
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
Υπερ-μικροσκοπικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος 300 rpm 8 κυκλώματα LPMS-08B
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης εργασίας: | 48 VAC |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
4 χαμηλός ηλεκτρικός θόρυβος δαχτυλιδιών ολίσθησης κυκλωμάτων έξοχος μικροσκοπικός 1mΩ
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης εργασίας: | 240 VAC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος IP54 Ολοκληρωμένο σχεδιασμό δομής
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0~300rpm |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Ζωή: | 1 εκατομμύρια |
Υπερ-μικροσκοπικό ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίας IP40 LPMS-04C-03
| Ζωή: | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Κυκλώματα: | 3 κυκλώματα*1A |
| Κατηγορία προστασίας: | Διάκριση IP40 |
Super Mini περιστροφικό δαχτυλίδι υποστήριξης μετάδοσης πολλαπλών σημάτων
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 5 |
|---|---|
| Υπερβολικό: | 5.5mm |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A ανά καλώδιο |
Super Mini Capsule Slip Ring 10 κυκλώματα 0 ~ 300 RPM
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 10 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1 amp ανά κύκλωμα |
6 κυκλώματα συμπαγές δακτυλίδι LPMS-06A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 0.5A |

