Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ 2 channel coaxial rotary joint ] αγώνας 26 προϊόντα.
2-κανάλι ομοαξονική περιστροφική ένωση δαχτυλιδιών ολίσθησης που λειτουργούν ομαλά και αξιοπιστία
| Συγκεκριμένη σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~ +80℃ |
Ηλεκτρική περιστροφική κοινή ηλεκτρική περιστροφική κοινή 18GHz συχνότητα 100rpm RF
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
30MHz υπερβολική μακράς διαρκείας συντήρηση ενώσεων οπτικών ινών περιστροφική ελεύθερη
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, μέγιστο.: | 100rpm |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Ρεύμα-30MHz |
| VSWR, Μέγ: | 1.2 |
Περιστροφικές ενώσεις lphf-01K υψηλής συχνότητας δαχτυλιδιών ολίσθησης IP40 JINPAT οπτικές
| Περιοχή συχνοτήτων: | Ρεύμα-30MHz |
|---|---|
| VSWR, Μέγ: | 1.2 |
| Ονομασία: | οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης |
Δύο κανάλια γροθιάς IP60 για RF ομοαξονικές περιστρεφόμενες αρθρώσεις με συμπαγές γροθιά γροθιάς σηματοδότησης για ταχύτητες έως 60 RMP.
| Ταχύτητα περιστροφής, Μαξ.: | 60RPM |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι.: | IP60 |
| Ο χρόνος της ζωής, Min.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
Ραδιοφωνική ομοαξονική περιστροφική αρθρή διπλής οδού δαχτυλίδια ολίσθησης IP60 με συμπαγή σήμα δαχτυλίδια ολίσθησης Ταχύτητες έως 30rpm
| Ταχύτητα περιστροφής, Μαξ.: | 30 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι.: | IP60 |
| Ο χρόνος της ζωής, Min.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
Ένα δαχτυλίδι ολίσθησης καναλιών 18 της ΣΥΝΕΧΟΥΣ Ghz RF περιστροφικής ένωσης με τους θηλυκούς συνδετήρες SMA
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Το ένα διοχετεύει το περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης 18GHz με τα πολλαπλάσια πρότυπα δαχτυλιδιών ολίσθησης θηλυκών συνδετήρων SMA
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Μονόκαναλος δαχτυλίδι/τροχιακό αρθρό συνεχούς ρεύματος έως 18 GHz
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Περιστροφικές ενώσεις 23dBm IP40 50mm οπτικών ινών χρυσός στο χρυσό οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης 2000rpm
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
|---|---|
| υλικά κατοικίας: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 2000rpm μέγιστο. |

