Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ 2 channel coaxial rotary joint ] αγώνας 26 προϊόντα.
1 κανάλι HF Rotary Slip Ring 1500W 18 GHz
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18GHz |
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500W |
Υβριδικό δαχτυλίδι οπτικών ινών
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | <0.5dB |
| Στρογγυλοποίηση απώλειας εισαγωγής: | <2dB |
Μονό-Κανάλι Δαχτυλίδι με υψηλή συχνότητα,
| Χαρακτηριστικό: | hyperfrequency |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | 500MHz-50GHz |
| Απώλεια εισαγωγής, Max: | 0,22 DB |
IP40 δαχτυλίδι ολίσθησης υψηλής συχνότητας 30rpm για τον εξοπλισμό/τα ρομπότ φωτισμού έκτακτης ανάγκης
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, μέγιστο.: | 30rpm |
|---|---|
| Χρόνος ζωής, λ.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Απομόνωση, λ.: | 50dB |
95 πνευματικά υδραυλικά και ηλεκτρικά ενσωματωμένα δαχτυλίδια ολίσθησης κυκλωμάτων με 10 εκατομμύριο στροφές
| Κυκλώματα: | 95 κυκλώματα |
|---|---|
| Αξία IP: | IP 54 |
| Εφαρμογή: | Θερμικός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
Υψηλής συχνότητας οπτικό δαχτυλίδι, μικρού μεγέθους, ελαφρού βάρους
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -40~+70℃ |
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500W |

