Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary slip ring 380v ] αγώνας 8 προϊόντα.
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης εξελίκτρων καλωδίων βιομηχανικών μηχανημάτων 300rpm 8 κύκλωμα 380V 5A 20A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5A, 20A |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300 περιστροφές/λεπτό |
Αντι-σβήσιμο μέσω τρύπας περιστροφικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος Διαφορετική δομή
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5A ανά καλώδιο |
| Τετάρτη: | 380V |
8 κυκλώματα 380V τάση περιστρεφόμενο δαχτυλίδι γλιστρίσματος 300rpm ταχύτητα εργασίας
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300 περιστροφές/λεπτό |
Δακτύλιος ολίσθησης με 14 κυκλώματα και οπή, με Ethernet 100Mbps, IP51
| Μήκος καλωδίου μολύβδου: | Στατήρας: 3000 mm Ροτόρος: 1500 mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~20rpm |
| Διοριστική τάση: | 24/380V |
Δακτύλιος ολίσθησης με διάμετρο 70mm και οπή, 6 κυκλώματα, 10A ανά δακτύλιο
| Μέγεθος τρύπας: | 70 mm |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 κυκλώματα |
| Ρεύμα ανά κύκλωμα: | 10 Α |
380v καλυμμένη χρυσός καρφίτσα 4 δαχτυλιδιών ολίσθησης καρφιτσών βιομηχανική προϊόντα δαχτυλιδιών ολίσθησης κυκλωμάτων 15A IP40
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5A, 15A |
| Τετάρτη: | 380VAC |
5 κυκλώματα Πάνκεϊκ Σλίπ Ρινγκ με περιστροφή 360° και 24VAC/DC τάση για αξιόπιστη ηλεκτρική μετάδοση
| Κυκλώματα: | 5 κυκλώματα |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης: | 24VAC/DC |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1Α ανά κύκλωμα |
36 Δαχτυλίδι γλιστρίσματος κυκλώματος με χαμηλή αντίσταση επαφής
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 36 |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-300 περιστροφή/λεπτό |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
1

