Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ capsule slip ring 100 rpm ] αγώνας 66 προϊόντα.
36 Circuit Capsule Slip Ring 2A 240VAC/DC Gold Contact
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-200 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 36 |
| Δυναμικό: | 240 VAC/DC |
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών 15 κυκλωμάτων στο συμπαγές σχέδιο με τη χαμηλή ροπή
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Ηλεκτρικό δαχτυλίδι κάψουλας 12 καλώδια με 2500RPM υψηλή ταχύτητα
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 2500 σ.α.λ |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| υλικό: | Χρυσές επαφές |
LPM-30B 30 Διάδρομος δαχτυλίδι ολίσθησης 1A 240V AC 300 RPM
| Αριθμός κυκλώματος: | 30 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1α |
| Δυναμικό: | 240V εναλλασσόμενο ρεύμα |
Δαχτυλίδι διαρκείας 10 κύκλους
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 10 |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης: | 7V AC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2α ανά κύκλωμα ή υψηλότερο |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-300rpm |
| Ηλεκτρικός θόρυβος: | Min1moΩ |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι ολίσθησης καψών 4Circuits με το χρυσό στη χρυσή επαφή
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
Μικρό δαχτυλίδι για κάψουλες 12 κυκλώματα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Μήκη: | 26,43 χιλ. |
Δαχτυλίδι ολίσθησης κάψουλας 8 κυκλώματα LPC-08A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2 amps ανά κύκλωμα |
Ηλεκτρικό δαχτυλίδι κάψουλας 24 κυκλώματα με υψηλή προστασία
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Τρέχων: | 2 Α |
| Τετάρτη: | 240 Β |

