Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ capsule slip ring 100 rpm ] αγώνας 66 προϊόντα.
Ηλεκτρικό δακτυλίδι ομαλής λειτουργίας 36 κυκλωμάτων 2A LPC-36A
| Κυκλώματα: | 36 κυκλώματα |
|---|---|
| Μήκος καψών: | 57.2 mm |
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
Δακτύλιος ολίσθησης 6 κυκλωμάτων με χρυσές επαφές 2A 300 RPM LPC-06B
| Βαθμός προστασίας: | IP54 |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 300 σ.α.λ. |
| Κυκλώματα: | 6 |
Δακτύλιος ολίσθησης 24 κυκλωμάτων 240V 2A με χρυσή επαφή για ρομποτικό βραχίονα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 24 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 240 VAC/DC |
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2 amps ανά κύκλωμα |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι 18 κυκλωμάτων
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-250 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Συνολικά κυκλώματα: | 18 |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
6 Σύνδεσμος μέσω τρύπας δαχτυλίδι ολίσθησης 25,4 mm 10A 380VAC
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 10Α |
| Τάση: | 380VAC |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι ολίσθησης καψών HD περιστροφικό κοινό που μεταφέρει το τηλεοπτικό σήμα HD
| Δραστηριακή τάση: | 100 VAC/DC |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 9 |
| Τρέχων: | 2~5A |
Δαχτυλίδι ολίσθησης 56 κυκλώματα 300 στροφές ανά λεπτό 240 VAC/DC
| πρότυπα κυκλωμάτων: | 56 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2 amps ανά κύκλωμα |
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
4-Circuit 5A Pancake Slip Ring with 40mm Hole Size for Industrial Automation and Medical Equipment
| Αριθμός κυκλώματος: | 4 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 5α |
| Δυναμικό: | 24 V DC/AC |
Δαχτυλίδι γλιστρίας υψηλής ταχύτητας 18 κυκλώματα 2A LPC-18A
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 18 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Μήκος καψών: | 350,03 mm |
6 Circuit Mini Slip Ring 2A 240V Gold Contacts for Remote Control
| Εξωτερική διάμετρο: | 12,5 mm |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
| Βαθμολογία τάσης: | 240 VAC/DC |

