Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ capsule slip ring 100 rpm ] αγώνας 66 προϊόντα.
Ηλεκτρικός δακτύλιος ολίσθησης 8 κυκλώματα 2A 300 σ/min για συσκευές δοκιμής
| Κυκλώματα: | 8 κυκλώματα |
|---|---|
| Μήκος καψών: | 26,43 χιλ. |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Δακτύλιος ολίσθησης 12 κυκλωμάτων 10A Through Hole 24.5mm Επαφή πολύτιμου μετάλλου
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 10Α |
|---|---|
| Τάση: | 240 VAC/DC |
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης υψηλής ακρίβειας 76 μέρος καψών κυκλωμάτων για την επιθεώρηση σωλήνων
| Κυκλώματα: | 76 κυκλώματα |
|---|---|
| Μήκος καψών: | 105,65 χιλ. |
| ταχύτητα: | 300 περιστροφές/λεπτό |
18 κυκλώματα 5A 380VAC μέσω δακτυλίου ολίσθησης 12 mm τρύπα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 18 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5Α |
| Τάση: | 380VAC |
6 Κύκλος 10A 240VAC Μέσα από τρύπα Δαχτυλίδι ολίσθησης ID12.7mm
| Αριθμός κυκλώματος: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 10α |
| Δυναμικό: | 240VAC |
12 Κύκλωμα 5A Δαχτυλίδι με τρύπα 25,4 mm για αιολικές γεννήτριες
| Μέσω της διαμέτρου: | 250,4 mm |
|---|---|
| Ρεύμα δακτυλίου: | 12 |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300rpm |
Δακτύλιος ολίσθησης 50mm με οπή, 12 καλώδια, 380VAC/DC 2A ανά κύκλωμα
| Διάμετρος οπών: | 50mm |
|---|---|
| Αριθμός καλωδίων: | 12 καλώδια |
| Τρέχουσα ικανότητα: | 15α |
Υψηλής συχνότητας οπτικό δαχτυλίδι, μικρού μεγέθους, ελαφρού βάρους
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -40~+70℃ |
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500W |
6 κυκλώματα Δαχτυλίδι γλιστρίσματος LPMS-06B 300RPM 240VAC
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | amps 1 ανά κύκλωμα |
Δακτύλιος ολίσθησης Ethernet με 15 κυκλώματα για ισχύ και σήμα, με διάμετρο οπής
| Κυκλώματα: | 15 κυκλώματα |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-300rpm |
| Κατηγορία τάσης: | 380VAC/24VAC |

