Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ capsule slip ring 100 rpm ] αγώνας 66 προϊόντα.
Ηλεκτρικό δαχτυλίδι κάψουλας 18 κυκλώματα με μακρά διάρκεια ζωής
| Πρότυπα κυκλωμάτων: | 18 κυκλώματα |
|---|---|
| Μήκος καψών: | 32,85 χιλ. |
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
Έξοχο μίνι δαχτυλίδι ολίσθησης καψών πολύτιμων μετάλλων 240V για το τηγάνι/τη κάμερα κλίσης
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A ανά καλώδιο |
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
Επικοινωνία με τα συστήματα LVDS
| Κατηγορία τάσης: | 7VAC/DC |
|---|---|
| Δυνατότητα διηλεκτρικής: | Πέρα από το 500V@50Hz |
| Απομόνωση: | 100MΩ@100VDC |
6 Κύκλωμα 1A 240VAC Mini Slip Ring για Εξοπλισμό Υψηλής Ακρίβειας
| Αριθμός κυκλώματος: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1α |
| Δυναμικό: | 240VAC |
Ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρικής κάψουλας με διάσωση 6 κυκλωμάτων LPC-06T
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 κυκλώματα |
|---|---|
| Διάμετρος τρυπών: | 1.5~7.0mm |
| Μήκος καψών: | 31 χιλ. |
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης υψηλής αποδοτικότητας 24 κυκλώματα 2A ανά επαγγελματική λύση καλωδίων
| Κυκλώματα: | 24 κυκλώματα |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 300 περιστροφές/λεπτό συνεχείς |
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
6 Κύκλωμα 240V Τεταρένεια Διαχωρισμένο δαχτυλίδι ολίσθησης με 0 ~ 300 RPM για ηλεκτρικό εξοπλισμό δοκιμής
| Αριθμός κυκλώματος: | 6 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2α |
| Δυναμικό: | 240 VAC |
360 Degree Rotation 8 Circuit 240VAC Slip Ring Rotary Joint for Industrial Machinery
| Αριθμός κυκλώματος: | 8 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 2ckt*5A, 6ckt*20A |
| Δυναμικό: | 240 VAC |
Σύνθετο σχεδιασμό χωριστός δακτύλιος γλιστρίας με 4 κυκλώματα και τάση 240 VAC/DC για ευέλικτα συστήματα UAV
| Δυναμικό: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1-3A |
| Υγρασία εργασίας: | 60% RH ή υψηλότερη |
Pancake Slip Ring LPK Series with 5 Circuits 12A Current Rating and 240 VDC Voltage for Industrial Equipment
| Αριθμός κυκλώματος: | 5 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 12α |
| Δυναμικό: | 240 VDC |

