Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary slip ring electrical connector ] αγώνας 85 προϊόντα.
Μίνι Φωτοηλεκτρικό Υβριδικό Δαχτυλίδι 5 Διάδρομων IP65 IP67 300rpm
| Αριθμός καναλιού: | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
7 δαχτυλίδι ολίσθησης οπτικής ίνας καναλιών καμία μακράς διαρκείας 10 εκατομμύριο περιστροφή/λεπτό τριβής επαφών
| Αριθμός καναλιού: | 7 |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
| Απώλεια εισαγωγής: | < 4dB |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι 12 κυκλωμάτων LPM-12H
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Υβριδικό δαχτυλίδι οπτικών ινών
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | <0.5dB |
| Στρογγυλοποίηση απώλειας εισαγωγής: | <2dB |
Ηλεκτρική κάψουλα περιστρεφόμενη σύνδεση 56 κυκλώματος 240V συνδετήρα δαχτυλίδι γλιστρίματος
| Κυκλώματα: | 56×2A |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240V VC/DC |
| Δυναμική αντίσταση: | ≤ 35MΩ |
Δαχτυλίδι υψηλής συχνότητας DC-6GHz για κεραίες ραντάρ 100RPM
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής: | 100rpm |
| Υλικό καρυδιών: | χάλκινο |
2-κανάλι ομοαξονική περιστροφική ένωση δαχτυλιδιών ολίσθησης που λειτουργούν ομαλά και αξιοπιστία
| Συγκεκριμένη σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~ +80℃ |
Ραδιοσυχνότητα Κοαξιακή περιστροφική αρθρώση Μονό και διπλό κανάλι Δαχτυλίδια ολίσθησης IP60 σε συμπαγές σήμα Δαχτυλίδια ολίσθησης
| Ταχύτητα περιστροφής, Μαξ.: | 60RPM |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι.: | IP60 |
| Ο χρόνος της ζωής, Min.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
JINPAT Pancake Slip Ring with 10 Circuits 5A per Circuit and 220VDC/AC Voltage Rating for Industrial Applications
| Κυκλώματα: | 10 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 5A ανά κύκλωμα |
| Εκτίμηση τάσης: | 220 VDC/AC ή υψηλότερο |
Ένα δαχτυλίδι ολίσθησης καναλιών 18 της ΣΥΝΕΧΟΥΣ Ghz RF περιστροφικής ένωσης με τους θηλυκούς συνδετήρες SMA
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |

