Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary slip ring electrical connector ] αγώνας 85 προϊόντα.
15A αργιλίου ηλεκτρικός συνδετήρας 38.1mm δαχτυλιδιών ολίσθησης κραμάτων περιστροφικός 24 κυκλώματα
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 1~500RPM |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 60%RH |
| Κατηγορία τάσης: | 240VAC/DC |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Όνομα προϊόντος: | Εξοπλισμός αυτοματισμού Οδηγός LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| Κυκλώματα: | 7 κυκλώματα*6A 2*PE+2*100m Ethernet |
| Δυναμικό: | 480VAC |
Super Mini περιστροφικό δαχτυλίδι υποστήριξης μετάδοσης πολλαπλών σημάτων
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 5 |
|---|---|
| Υπερβολικό: | 5.5mm |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A ανά καλώδιο |
Το ένα διοχετεύει το περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης 18GHz με τα πολλαπλάσια πρότυπα δαχτυλιδιών ολίσθησης θηλυκών συνδετήρων SMA
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Πολυ καναλιών περιστροφικός ολίσθησης χαμηλός ηλεκτρικός θόρυβος ταχύτητας δαχτυλιδιών 300rpm υψηλός περιστρεφόμενος
| Πρότυπα κυκλωμάτων: | 18 κυκλώματα |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Πολλαπλάσιος συνδετήρας στροφέων δαχτυλιδιών ολίσθησης καναλιών 5A Ethernet
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5Α |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-300rpm |
Επικεφαλής πίνακας:
| Προαιρετικό: | Ταχύτητα περιστροφής |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός - χρυσός |
| Τυπική εφαρμογή: | Περιστροφικός πίνακας |
Συμπλέκτης ηλεκτρικού συνδετήρα με περιστροφικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος
| Προαιρετικό: | Ταχύτητα περιστροφής |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός - χρυσός |
| Τυπική εφαρμογή: | Περιστροφικός πίνακας |
LPM-30B 30 Διάδρομος δαχτυλίδι ολίσθησης 1A 240V AC 300 RPM
| Αριθμός κυκλώματος: | 30 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1α |
| Δυναμικό: | 240V εναλλασσόμενο ρεύμα |
Ηλεκτρικός περιστρεφόμενος δακτύλιος γλιστρίσματος 12 κυκλώματα LPC-1C1202
| Μήκος καψών: | 390,8 mm |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 κυκλώματα |
| IP: | 54 ή υψηλότερος |

