Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary slip ring electrical connector ] αγώνας 85 προϊόντα.
3-Κανάλι RF Rotary Joint με ταχύτητα περιστροφής 60RPM και συχνότητα έως 3 GHz
| Αριθμός καναλιού: | 3 κανάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής: | 60 περιστροφές/λεπτό |
| Υλικό της υπόθεσης: | Σύνθετα αλουμινίου |
IP65 ή IP68 2000rpm, > 200 εκατ. περιστροφές, υψηλής συχνότητας περιστρεφόμενη άρθρωση
| Διαμόρφωση: | στερεός-άξονας |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | πολυδιαυλικός |
| Απώλεια εισαγωγής, Max: | 1,0 DB |
Διπλό κανάλι οπτική περιστρεφόμενη σύνδεση 300 στροφές ανά λεπτό IP65
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
50 GHz RF Rotary Joint/Slip Ring με υψηλή ταχύτητα εργασίας
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 50 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Περιστροφική ηλεκτρική διεπαφή με μια αντίσταση 1000 MΩ @ 500 VDC για τη δοκιμή της συσκευής
| Αριθμός κυκλωμάτων: | χρυσή επαφή 4 πόλων |
|---|---|
| Ακρίβεια: | υψηλή ακρίβεια |
| Βαθμός προστασίας: | IP54 ή υψηλότερος |
12 κυκλωμάτων 5A ηλεκτρική στροφέων αντίσταση επαφών συνδετήρων χαμηλή μέσω της διαμέτρου 60mm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5Α |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-300rpm |
Ελκτρική κοαξιακή περιστρεφόμενη αρθρώση 3 καναλιών με εύρος συχνοτήτων 3 GHz
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Μονοκαναλικός Συνεστιακός Περιστροφικός Σύνδεσμος Υψηλής Συχνότητας 6GHz 100rpm
| Κλίμακα συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, Max: | 100 σ.α.λ. |
| Υλικό καρυδιών: | Ορείχαλκος |
Μονόκαναλ οπτικής ινώδους περιστρεφόμενης αρθρώσεως 1650nm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Μέγεθος μολύβδου |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
Το επίπεδο προστασίας του περιστρεφόμενου αρθρώματος μονοκαναλιού οπτικών ινών είναι τόσο υψηλό όσο IP68
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |

