Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary slip ring electrical connector ] αγώνας 85 προϊόντα.
Super Mini Slip Ring 8 κυκλώματα 0-300 RPM
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-300 περιστροφή/λεπτό |
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
4000 περιστροφές/λεπτό που ενσωματώνονται ζωή υπηρεσιών λύσεων δαχτυλιδιών ολίσθησης εξαιρετικά μακριά
| Κύκλωμα: | 1* Fiber+2*3A |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-4000 σ.α.λ |
| μήκος κύματος: | 1310-1550nm |
Ενσωματωμένες λύσεις 1 οπτική ίνα 2 κύκλωμα 3A δαχτυλιδιών ολίσθησης οπτικών ινών
| Κύκλωμα: | 1* Fiber/2*3A |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+80℃ |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0rpm-4000rpm |
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης πολύτιμων μετάλλων ηλεκτρικές και περιστροφική ένωση οπτικών ινών
| Κυκλώματα: | 3 κυκλώματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 ℃~+80℃ |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~40000 περιστροφές/λεπτό |
300 στροφές ανά λεπτό Ροτοριακή αρθρώση οπτικών ινών 3 κανάλια IP65 IP67 23dBm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 3 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
Μικρή φλαντζών διάμετρος 6.8mm εγκατάστασης ενιαίων καναλιών οπτικών ινών περιστροφική κοινή εξαιρετικά μίνι
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ6.8/Φ10*28 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
Μονόκαναλ οπτικής ινώδους περιστρεφόμενης αρθρώσεως 1550nm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ6.8/Φ15.2*28 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
4.5GHz RF Coaxial Rotary Joint Single Channel Slip Rings σε συμπαγές σήμα Slip Rings
| Ονομασία: | Ομοαξονική περιστροφική ένωση |
|---|---|
| Διάδρομοι: | Μονό |
| Ειδικότητα: | Ελαφρύ βάρος |
Μεγάλης χωρητικότητας περιστρεφόμενη αρθρώση οπτικών ινών 300 στροφές ανά λεπτό 4 κανάλια
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
Δαχτυλίδι υψηλής συχνότητας, IP65 ή IP68, 23dBm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Μήκος κύματος rangemax.: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |

