Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary slip ring electrical connector ] αγώνας 85 προϊόντα.
Super Mini Capsule Slip Ring 6 κυκλώματα 48VAC Volatge με χαμηλό ηλεκτρικό θόρυβο
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Δαχτυλίδι ολίσθησης του περιστροφικών οξυγόνου & της ασετυλίνης δρομολόγησης ένωσης 3 καναλιών κοινών
| Ενημέρωση: | Αέρας |
|---|---|
| Πίεση: | 0-1MPa |
| Εξωτερική διάμετρος: | Φ100mm |
24 κυκλωμάτων μικροσκοπικές ολίσθησης περιστροφικές ηλεκτρικές διεπαφές καψών δαχτυλιδιών συμπαγείς
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 24 |
| Ειδικότητα: | χαμηλή τριβή |
Περιστροφικές ενώσεις 23dBm IP40 50mm οπτικών ινών χρυσός στο χρυσό οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης 2000rpm
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
|---|---|
| υλικά κατοικίας: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 2000rpm μέγιστο. |
Έξοχος-σχεδιασμένο δαχτυλίδι ολίσθησης καψών 18 κυκλωμάτων με το χαμηλό ηλεκτρικό θόρυβο
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 18 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Μήκος καλωδίων: | 250mm (προαιρετικός) |
Μινιατούρα κάψουλα δαχτυλίδι 30 κυκλώματα με χρυσό σε χρυσό επαφές
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 30 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Υψηλής συχνότητας δαχτυλίδι ολίσθησης 50rpm μέγιστο 30 κυκλώματα
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 50rpm ανώτατος |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 30 |
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
16 κυκλώματα μέσα από δαχτυλίδια ολίσθησης με εσωτερική διάμετρο 200 mm
| Κυκλώματα: | 16 |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100rpm |
| Εργασιακή υγρασία: | ≤60%RH |
Μικροσκοπικό σήμα USB Δαχτυλίδια κάμερας Σταθεροποιητής 1 κύκλος 500rpm
| Τετάρτη: | 48 VAC/DC |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~500rpm |
Η υψηλή ακρίβεια IP67 μέσω άντεξε την ευρεία θερμοκρασία εργασίας δαχτυλιδιών ολίσθησης
| Κυκλώματα: | 16 |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100rpm |
| Τάση Ratin380VAC/DCg: | 220Vac |

