Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
300 στροφές ανά λεπτό Ροτοριακή αρθρώση οπτικών ινών 3 κανάλια IP65 IP67 23dBm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 3 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
3-Κανάλι RF Rotary Joint με ταχύτητα περιστροφής 60RPM και συχνότητα έως 3 GHz
| Αριθμός καναλιού: | 3 κανάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής: | 60 περιστροφές/λεπτό |
| Υλικό της υπόθεσης: | Σύνθετα αλουμινίου |
Super Mini περιστροφικό δαχτυλίδι υποστήριξης μετάδοσης πολλαπλών σημάτων
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 5 |
|---|---|
| Υπερβολικό: | 5.5mm |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A ανά καλώδιο |
Συμπαγής υβριδική ολίσθησης δαχτυλιδιών διαβίβαση επιτήρησης οπτικών ινών περιστροφική κοινή τηλεοπτική
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ10/Φ24*18 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1650 |
Μονόκαναλ οπτικής ινώδους περιστρεφόμενης αρθρώσεως 1550nm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ6.8/Φ15.2*28 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
24 κυκλωμάτων μικροσκοπικές ολίσθησης περιστροφικές ηλεκτρικές διεπαφές καψών δαχτυλιδιών συμπαγείς
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 24 |
| Ειδικότητα: | χαμηλή τριβή |
Μονόκαναλ οπτικής ινώδους περιστρεφόμενης αρθρώσεως 1650nm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Μέγεθος μολύβδου |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
Μεγάλης χωρητικότητας περιστρεφόμενη αρθρώση οπτικών ινών 300 στροφές ανά λεπτό 4 κανάλια
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
Το επίπεδο προστασίας του περιστρεφόμενου αρθρώματος μονοκαναλιού οπτικών ινών είναι τόσο υψηλό όσο IP68
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
Υψηλής συχνότητας ομοαξονική περιστροφική κοινή μικρή λύση δαχτυλιδιών ολίσθησης μεγέθους μιας στάσης
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 3 θάλασσα KW @ - επίπεδο 100 W @ 15000 μ |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, Max: | 100 σ.α.λ |

