Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
Μικροειδής σύνδεσμος δακτυλίδι 44 κυκλώματα LPMS-44S
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 44 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 1A |
6 πρότυπο μικροσκοπικό δαχτυλίδι ολίσθησης κυκλωμάτων στο συμπαγές σχέδιο με τις χρυσός-χρυσές επαφές
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Super Mini Slip Ring USB2.0 σήμα 10 κυκλώματα
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 10 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 316 Δαχτυλίδι γλιστρίσματος υψηλού ρεύματος 4000VAC 50A
| Ονομασία: | Ναυτικός εργάτης καλωδίων/Δακτύλιος ολίσθησης ανθρακονημάτων |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0 ~ 100rpm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C ~ +75°C |
Μινιατούρα κάψουλα δαχτυλίδι 30 κυκλώματα με χρυσό σε χρυσό επαφές
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 30 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
Μικροσκοπικό σήμα USB Δαχτυλίδια κάμερας Σταθεροποιητής 1 κύκλος 500rpm
| Τετάρτη: | 48 VAC/DC |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~500rpm |
12 Κύκλωμα 5A Δαχτυλίδι με τρύπα 25,4 mm για αιολικές γεννήτριες
| Μέσω της διαμέτρου: | 250,4 mm |
|---|---|
| Ρεύμα δακτυλίου: | 12 |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~300rpm |
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι 12 κυκλωμάτων LPM-12H
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
24 Κυκλώματα 500VAC/DC Δακτύλιος Ολίσθησης Διάτρησης με Προστασία IP54 για Μετάδοση Αναλογικών και Ψηφιακών Σημάτων
| Σύνολο: | 24CKT |
|---|---|
| Λεπτομέρεια: | 24X10A |
| Ονομαστική τάση: | 500VAC/DC |
Υψηλής συχνότητας οπτικό δαχτυλίδι, μικρού μεγέθους, ελαφρού βάρους
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -40~+70℃ |
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500W |

