Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
4.5GHz RF Coaxial Rotary Joint Single Channel Slip Rings σε συμπαγές σήμα Slip Rings
| Ονομασία: | Ομοαξονική περιστροφική ένωση |
|---|---|
| Διάδρομοι: | Μονό |
| Ειδικότητα: | Ελαφρύ βάρος |
Συμπλέκτης ηλεκτρικού συνδετήρα με περιστροφικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος
| Προαιρετικό: | Ταχύτητα περιστροφής |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός - χρυσός |
| Τυπική εφαρμογή: | Περιστροφικός πίνακας |
Περιστροφική ηλεκτρική διεπαφή με μια αντίσταση 1000 MΩ @ 500 VDC για τη δοκιμή της συσκευής
| Αριθμός κυκλωμάτων: | χρυσή επαφή 4 πόλων |
|---|---|
| Ακρίβεια: | υψηλή ακρίβεια |
| Βαθμός προστασίας: | IP54 ή υψηλότερος |
Υβριδικό δαχτυλίδι οπτικών ινών
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | <0.5dB |
| Στρογγυλοποίηση απώλειας εισαγωγής: | <2dB |
8 κυκλώματα μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών που μεταφέρει την ηλεκτρική ενέργεια HF και τα σήματα USB
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση: | 5A ανά κύκλωμα |
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0~200 περιστροφές/λεπτό |
Πολλαπλάσιος συνδετήρας στροφέων δαχτυλιδιών ολίσθησης καναλιών 5A Ethernet
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5Α |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-300rpm |
12 κυκλωμάτων 5A ηλεκτρική στροφέων αντίσταση επαφών συνδετήρων χαμηλή μέσω της διαμέτρου 60mm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 5Α |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-300rpm |
Ελκτρική κοαξιακή περιστρεφόμενη αρθρώση 3 καναλιών με εύρος συχνοτήτων 3 GHz
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Ένα δαχτυλίδι ολίσθησης καναλιών 18 της ΣΥΝΕΧΟΥΣ Ghz RF περιστροφικής ένωσης με τους θηλυκούς συνδετήρες SMA
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Ηλεκτρική κάψουλα περιστρεφόμενη σύνδεση 56 κυκλώματος 240V συνδετήρα δαχτυλίδι γλιστρίματος
| Κυκλώματα: | 56×2A |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240V VC/DC |
| Δυναμική αντίσταση: | ≤ 35MΩ |

