Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
15A αργιλίου ηλεκτρικός συνδετήρας 38.1mm δαχτυλιδιών ολίσθησης κραμάτων περιστροφικός 24 κυκλώματα
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 1~500RPM |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 60%RH |
| Κατηγορία τάσης: | 240VAC/DC |
15 Κύκλωμα 100 στροφές ανά λεπτό Διαχωρισμένο δαχτυλίδι γλιστρίας με μήκος 250 mm για ομαλή ηλεκτρική μετάδοση
| Μέγιστη ταχύτητα: | 100 σ.α.λ. |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 15 |
| Δυναμικό: | 240 VAC/DC |
Μονοκαναλικός Συνεστιακός Περιστροφικός Σύνδεσμος Υψηλής Συχνότητας 6GHz 100rpm
| Κλίμακα συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα, Max: | 100 σ.α.λ. |
| Υλικό καρυδιών: | Ορείχαλκος |
JINPAT 6-πολικός δαχτυλίδι υδραργύρου 1000RPM με 6 κανάλια για σταθερή ισχύ και μεταφορά σήματος
| Αριθμός πόλων: | 6 |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα: | 1000 σ.α.λ. |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -30℃~ +60℃ |
Ελκτρικός συνδετήρας περιστροφής 76 κυκλωμάτων LPC-76A
| Κυκλώματα: | 76 κυκλώματα |
|---|---|
| Μήκος καψών: | 105,65 χιλ. |
| ταχύτητα: | 300 περιστροφές/λεπτό |
Επικεφαλής πίνακας:
| Προαιρετικό: | Ταχύτητα περιστροφής |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός - χρυσός |
| Τυπική εφαρμογή: | Περιστροφικός πίνακας |
JINPAT Pancake Slip Ring με 10 κυκλώματα 5A ανά κυκλώμα και 220VDC/AC τάση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κυκλώματα: | 10 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 5A ανά κύκλωμα |
| Εκτίμηση τάσης: | 220 VDC/AC ή υψηλότερο |
Σύνθετο σχεδιασμό χωριστός δακτύλιος γλιστρίας με 4 κυκλώματα και τάση 240 VAC/DC για ευέλικτα συστήματα UAV
| Δυναμικό: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1-3A |
| Υγρασία εργασίας: | 60% RH ή υψηλότερη |
Μικρή φλαντζών διάμετρος 6.8mm εγκατάστασης ενιαίων καναλιών οπτικών ινών περιστροφική κοινή εξαιρετικά μίνι
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ6.8/Φ10*28 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
Πολυ καναλιών περιστροφικός ολίσθησης χαμηλός ηλεκτρικός θόρυβος ταχύτητας δαχτυλιδιών 300rpm υψηλός περιστρεφόμενος
| Πρότυπα κυκλωμάτων: | 18 κυκλώματα |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |

