Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
Έξοχος-σχεδιασμένο δαχτυλίδι ολίσθησης καψών 18 κυκλωμάτων με το χαμηλό ηλεκτρικό θόρυβο
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 18 |
|---|---|
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
| Μήκος καλωδίων: | 250mm (προαιρετικός) |
Super Mini Capsule Slip Ring 6 κυκλώματα 48VAC Volatge με χαμηλό ηλεκτρικό θόρυβο
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 6 |
|---|---|
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
| Υλικό επαφής: | Χρυσός στο χρυσό |
12 κυκλώματα Slip Ring υψηλή συχνότητα 50 RPM
| Τύπος: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή συχνότητα |
| Ονομασία: | 12 κυκλώματα |
Μίνι Φωτοηλεκτρικό Υβριδικό Δαχτυλίδι 5 Διάδρομων IP65 IP67 300rpm
| Αριθμός καναλιού: | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
7 δαχτυλίδι ολίσθησης οπτικής ίνας καναλιών καμία μακράς διαρκείας 10 εκατομμύριο περιστροφή/λεπτό τριβής επαφών
| Αριθμός καναλιού: | 7 |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
| Απώλεια εισαγωγής: | < 4dB |
8 τα κυκλώματα μέσω άντεξαν το δαχτυλίδι ολίσθησης μεταφέροντας την ηλεκτρική ενέργεια HF και τα σήματα USB
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση: | 5A ανά κύκλωμα |
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0 rpm ~ 200 rpm |
Δαχτυλίδι υψηλής συχνότητας, IP65 ή IP68, 23dBm
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Μήκος κύματος rangemax.: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης πολύτιμων μετάλλων ηλεκτρικές και περιστροφική ένωση οπτικών ινών
| Κυκλώματα: | 3 κυκλώματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 ℃~+80℃ |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0~40000 περιστροφές/λεπτό |
Ραδιοφωνική ομοαξονική περιστροφική αρθρή διπλής οδού δαχτυλίδια ολίσθησης IP60 με συμπαγή σήμα δαχτυλίδια ολίσθησης Ταχύτητες έως 30rpm
| Ταχύτητα περιστροφής, Μαξ.: | 30 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι.: | IP60 |
| Ο χρόνος της ζωής, Min.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
Δύο κανάλια γροθιάς IP60 για RF ομοαξονικές περιστρεφόμενες αρθρώσεις με συμπαγές γροθιά γροθιάς σηματοδότησης για ταχύτητες έως 60 RMP.
| Ταχύτητα περιστροφής, Μαξ.: | 60RPM |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας Π.Ι.: | IP60 |
| Ο χρόνος της ζωής, Min.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |

