Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
Μονό κανάλι οπτικής ινώδους περιστρεφόμενης άρθρωσης 1650nm χαμηλή απώλεια εισαγωγής προσαρμόσιμη
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm (που προσαρμόζονται) |
| Απώλεια εισαγωγής: | <3dB |
Επικεφαλής αρθρώσεις οπτικών ινών 1 κανάλι 650-1650nm IP68 2000 στροφές ανά λεπτό
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm |
| απώλεια εισαγωγής: | <2db> |
Ηλεκτρικός περιστρεφόμενος δακτύλιος γλιστρίσματος 12 κυκλώματα LPC-1C1202
| Μήκος καψών: | 390,8 mm |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 12 κυκλώματα |
| IP: | 54 ή υψηλότερος |
Δακτύλιος ολίσθησης περιστροφικής άρθρωσης ενός καναλιού με εύρος συχνοτήτων DC έως 18 GHz και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εύρος συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 18 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1 ° |
50 GHz RF Rotary Joint/Slip Ring με υψηλή ταχύτητα εργασίας
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 50 Ghz |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη, ανώτατη: | 1500 W @ 1 Ghz |
| Φάση WOW (βαθμοί ανώτατοι): | 1° |
Διπλό κανάλι οπτική περιστρεφόμενη σύνδεση 300 στροφές ανά λεπτό IP65
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
IP68 Περιστροφικός Σύνδεσμος Οπτικών Ινών 2000 rpm για Δύσκολες Συνθήκες
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 650-1650nm |
| απώλεια εισαγωγής: | <2db> |
Περιστροφικές ενώσεις 23dBm IP40 50mm οπτικών ινών χρυσός στο χρυσό οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης 2000rpm
| Τρέχουσα αξιολόγηση: | 2A ανά καλώδιο |
|---|---|
| υλικά κατοικίας: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 2000rpm μέγιστο. |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Όνομα προϊόντος: | Εξοπλισμός αυτοματισμού Οδηγός LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| Κυκλώματα: | 7 κυκλώματα*6A 2*PE+2*100m Ethernet |
| Δυναμικό: | 480VAC |
0 - 200 Rpm Μέσα από τρύπα Ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίσματος Αλουμινίου
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 κυκλώματα |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση: | 5A ανά κύκλωμα |
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0~200 περιστροφές/λεπτό |

