Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
16 κυκλώματα μέσα από δαχτυλίδια ολίσθησης με εσωτερική διάμετρο 200 mm
| Κυκλώματα: | 16 |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100rpm |
| Εργασιακή υγρασία: | ≤60%RH |
Η υψηλή ακρίβεια IP67 μέσω άντεξε την ευρεία θερμοκρασία εργασίας δαχτυλιδιών ολίσθησης
| Κυκλώματα: | 16 |
|---|---|
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 0-100rpm |
| Τάση Ratin380VAC/DCg: | 220Vac |
Super Mini Slip Ring 8 κυκλώματα 0-300 RPM
| Υλικό επαφής: | Πολύτιμο μέταλλο |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-300 περιστροφή/λεπτό |
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 8 |
Πεντάκεντρο υψηλής συχνότητας δαχτυλίδι γλιστρίσματος 5,25GHz IP40 30rpm
| Προδιαγραφές Καναλιού: | Κανάλια 1-5 |
|---|---|
| Ζωή, λεπτά.: | 5 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Υλικό Σώματος: | Κράμα Αλουμινίου |
4000 περιστροφές/λεπτό που ενσωματώνονται ζωή υπηρεσιών λύσεων δαχτυλιδιών ολίσθησης εξαιρετικά μακριά
| Κύκλωμα: | 1* Fiber+2*3A |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας: | 0-4000 σ.α.λ |
| μήκος κύματος: | 1310-1550nm |
Ενσωματωμένες λύσεις 1 οπτική ίνα 2 κύκλωμα 3A δαχτυλιδιών ολίσθησης οπτικών ινών
| Κύκλωμα: | 1* Fiber/2*3A |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃-+80℃ |
| Ταχύτητα εργασίας: | 0rpm-4000rpm |

