Όλα τα Προϊόντα
-
Περιστροφικό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης καψών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης σημάτων
-
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
-
Δαχτυλίδια ολίσθησης υψηλής συχνότητας
-
Μέσω του δαχτυλιδιού ολίσθησης τρυπών
-
Χωριστό δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης τηγανιτών
-
Υψηλής τάσης δαχτυλίδια ολίσθησης
-
Τμήματα δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
Δαχτυλίδι ολίσθησης μη υδραργύρου
-
Πνευματικές υδραυλικές περιστροφικές ενώσεις
-
Ενσωματωμένο δαχτυλίδι ολίσθησης
-
Λύσεις δαχτυλιδιών ολίσθησης
-
WilliamΗ εμφάνιση δαχτυλιδιών ολίσθησης JINPAT είναι καλή, συσκευάζοντας προσεκτικά, ενθουσιασμός υπηρεσιών, πρέπει να έρθει πάλι -
MartinΓρήγορη παράδοση, καλή απόδοση και καλή ποιότητα, που αναμένουν με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
John
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 1346 401 9643
λέξεις-κλειδιά [ rotary electrical connector ] αγώνας 86 προϊόντα.
1 κανάλι οπτικών ινών δαχτυλίδι ολίσθησης SM MM 2000rpm IP65 IP68
| Τύποι ινών: | SM ή MM |
|---|---|
| Αριθμός καναλιού: | 1 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | SM:1270-1650nm, MM:650-1300nm |
LPM-30B 30 Διάδρομος δαχτυλίδι ολίσθησης 1A 240V AC 300 RPM
| Αριθμός κυκλώματος: | 30 |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία: | 1α |
| Δυναμικό: | 240V εναλλασσόμενο ρεύμα |
Δαχτυλίδι υψηλής συχνότητας DC-6GHz για κεραίες ραντάρ 100RPM
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής: | 100rpm |
| Υλικό καρυδιών: | χάλκινο |
Δαχτυλίδι ολίσθησης του περιστροφικών οξυγόνου & της ασετυλίνης δρομολόγησης ένωσης 3 καναλιών κοινών
| Ενημέρωση: | Αέρας |
|---|---|
| Πίεση: | 0-1MPa |
| Εξωτερική διάμετρος: | Φ100mm |
95 πνευματικά υδραυλικά και ηλεκτρικά ενσωματωμένα δαχτυλίδια ολίσθησης κυκλωμάτων με 10 εκατομμύριο στροφές
| Κυκλώματα: | 95 κυκλώματα |
|---|---|
| Αξία IP: | IP 54 |
| Εφαρμογή: | Θερμικός σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
Υψηλής συχνότητας δαχτυλίδι ολίσθησης 50rpm μέγιστο 30 κυκλώματα
| Λειτουργούσα ταχύτητα: | 50rpm ανώτατος |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 30 |
| Τετάρτη: | 240 VAC/DC |
JINPAT Ενσωματωμένος δακτύλιος ολίσθησης Ηλεκτρικός + USB+HDMI+Ethernet
| Ελαφριά δύναμη: | 23dBm |
|---|---|
| Μέσος τύπος: | Αέρας |
| Τατάλ: | 36 CKT |
High Frequency RF Slip Ring 50MHz-3GHz SDI Signal Low Noise
| Εύρος ζώνης: | 50MHz-3GHz |
|---|---|
| Τύπος σήματος: | SDI |
| Βαθμός προστασίας: | IP54 |
Ανθεκτικός αρθρός καλωδίου οπτικών ινών 6 διαύλων 300 στροφές ανά λεπτό IP65
| Αριθμός σπόρων: | 6 |
|---|---|
| Μέγεθος μολύβδου: | Φ26/Φ38*119 |
| Περιοχή μήκους κύματος: | 850-1550 |
Οπτικό δαχτυλίδι ολίσθησης 1 καναλιού με το υψηλό επίπεδο προστασίας IP65
| Τύποι ινών: | SM ή ΚΚ |
|---|---|
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Μέχρι τη IP 65 |
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 65 Γ |

